Socar втратить мільйони на паливі для Укрзалізниці

11 квітня 2018, 08:56

Компанії Сокар Україна відмовили задовольнити скаргу про скасування результатів тендеру Укрзалізниці, згідно з яким вона була визнана переможцем на постачання 10 тис. т дизельного палива за ціною 2820 грн/т.

Таке рішення прийняла колегія Антимонопольного комітету України (АМКУ) на засіданні 10 квітня, повідомила держуповноважений Комітету Агия Загребельська на своїй Facebook-сторінці.

Відео дня

Також АМКУ відмовив компанії у визнанні неправомірною публікацію в системі ProZorro про намір Укрзалізниці укласти договір з трейдером за такою ціною.

2 квітня Сокар здобув перемогу в тендері Укрзалізниці на поставку 10 тис. т ресурсу з ціною 28,2 млн грн, або по 2820 грн/т. Таку низьку ціну в компанії пояснили технічним збоєм, який стався через перепад напруги в офісному приміщенні в процесі проведення тендеру.

"В результаті зазначеного збою сталася несанкціонована адресація даних щодо заявленої ціни зі значенням 28,2 млн грн, тобто замість внесення в інформаційне поле ціни пропозиції з дев'ятизначну числом до коми помилково внесено ціну з восьмизначним числом, що призвело до незворотних наслідків", - цитує enkorr скаргу Сокар.

Втім, АМКУ не визнав доводи скаржника достатніми для задоволення скарги та залишив її без розгляду. "Скарга не має обґрунтування порушених прав скаржника", - зазначила Загребельська.

Таким чином, Комітет визнав законною перемогу трейдера в тендері і публікацію наміри про укладення договору з залізничною компанією. У разі відмови підписання контракту тендерне забезпечення Сокар Україна в розмірі 8,8 млн грн буде перераховано Укрзалізниці.


Socar (Україна) - дочірнє підприємство Державної нафтової компанії Азербайджанської Республіки (Socar). В Україні почало діяльність у 2008 році. Перший час компанія працювала в роздрібній торгівлі під брендами придбаних регіональних мереж АЗС і тільки 5 років тому на українському ринку з'явилася перша АЗС Socar. Зараз мережа компанії в Україні налічує 60 АЗС.

Показати ще новини
Радіо NV
X