Socar відсудив у Міноборони 186 мільйонів гривень

20 листопада 2017, 14:22
2 листопада 2017 року Господарський суд Києва задовольнив позов Торгового дому Сокар Україна про стягнення з Міністерства оборони України боргу на 185,9 млн грн і 240 тис. грн судового збору

Про це свідчить рішення Госпсуду Києва.

Нагадаємо, що 16 травня 2017 року, компанія Сокар Україна підписала з Міністерством оборони два договори на поставку 2,9 тис. тонн і 6,1 тис. тонн палива для реактивних двигунів.

Відео дня

Згідно з наданими накладними, було встановлено, що Сокар Україна поставила замовнику палива на загальну суму 185,9 млн грн.

Своєю чергою,як зазначається в судових матеріалах, Міноборони не розрахувалося за отримане паливо.


Socar (Україна) - дочірнє підприємство Державної нафтової компанії Азербайджанської Республіки (Socar). В Україні розпочало діяльність у 2008 році. Перший час компанія працювала в роздрібній торгівлі під брендами придбаних регіональних мереж АЗС і тільки 5 років тому на українському ринку з'явилася перша АЗС Socar. Зараз мережа компанії в Україні налічує 60 АЗС.


Нагадаємо, що наприкінці жовтня компанія Трейд Коммодіті виграла суд у Міноборони на 8 млн грн.

Відзначимо, що компанію Трейд Коммодіті запідозрили в причетності до корупційної схеми під час закупівлі палива для Міністерства оборони, в результаті якої держава втратила понад 149 млн грн.

24 жовтня стало відомо про те, що суд заарештував 149,3 млн грн на рахунках Трейд Коммодіті в банку Південний.

Утім, пізніше Солом'янський районний суд Києва зняв арешт з 100% акцій компанії Трейд Коммодіті.

Показати ще новини
Радіо НВ
X