Socar оштрафували на півтора мільйона за реконструкцію заправки

16 січня 2018, 11:38

З компанії Сокар Петролеум в примусовому порядку стягнуто штраф у розмірі 1,4 млн грн за самовільне проведення будівельних робіт на АЗС у місті Умань.

Про це повідомили в прес-службі Державної будівельної архітектурної інспекції (ДАБІ), передає Нафторинок.

У відомстві зазначають, що під час проведення позапланової перевірки в Умані було встановлено факт виконання будівельних робіт без дозволу на об'єкті: реконструкція автозаправної станції під багатопаливний автозаправний комплекс по вул. Київська, 25А.

Відео дня

За фактом виявлених порушень замовник реконструкції був притягнутий до відповідальності і оштрафований.

"Правомірність дій Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Черкаській області про накладення штрафу на замовника будівництва ТОВ Сокар Петролеум підтверджена Київським апеляційним адміністративним судом. Після цієї постанови про накладення штрафів були передані для виконання в примусовому порядку до органу державної виконавчої служби", - додали в ДАБІ.


Socar (Україна) - дочірнє підприємство Державної нафтової компанії Азербайджанської Республіки (Socar). В Україні почало діяльність у 2008 році. Перший час компанія працювала в роздрібній торгівлі під брендами придбаних регіональних мереж АЗС і тільки 5 років тому на українському ринку з'явилася перша АЗС Socar. Зараз мережа компанії в Україні налічує 60 АЗС.

Показати ще новини
Радіо НВ
X