Власник Concorde Capital зібрався продати телекомунікаційний бізнес

26 червня 2018, 08:28

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дав дозвіл українському телекомунікаційному оператору Просат на придбання оператора зв'язку Українські новітні телекомунікації (ТМ UNTC).

Про це йдеться в повідомленні АМКУ.

Просату надано дозвіл на придбання частки в статутному капіталі компанії Українські новітні телекомунікації, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Відео дня

Кінцевим бенефіціаром UNTC наразі є засновник і глава інвестиційної компанії Конкорд Капітал Ігор Мазепа.


UNTC надає послуги доступу до мережі інтернет, телефонії, телебачення, побудова мереж передачі даних і систем віддаленого відеоспостереження.

UNTC працює в восьми регіонах України. Компанія заснована в 2005 році, довгий час просувала на ринку послуги WiMAX під брендом Freshtel. Згідно з інформацією на сайті оператора, зараз його власна інфраструктура включає в себе опорні оптоволоконні системи, радіорелейні канали, бездротові pre-WiMAX сегменти.

Виручка UNTC в 2016 році збільшилася на 10% - до 20,41 млн грн, а чистий збиток скоротився в 7,3 рази - до 0,14 млн грн.


Просат спільно з китайською компанією Xinwei здійснює проект зі створення мережі мобільного широкосмугового мультимедійного зв'язку національного масштабу.

Міжнародна китайська компанія Xinwei Group (Beijing Xinwei Telecom Technology Group Co., Ltd.) є одним зі світових лідерів в сфері комунікацій. Технології компанії застосовуються в сферах безпеки, аерокосмічних комунікацій, нафтовидобутку, електроенергії, водного господарства, транспортної галузі та інших. Київський офіс Xinwei було відкрито у Києві в 2014 році.


У квітні минулого року Xinwei повідомила про завершення Просатом будівництва понад 100 базових станцій для впровадження в Україні зв'язку 4G: на той момент мережа на базі розробленої Xinwei технології McWiLL покривала Київ і зону від Харкова до Маріуполя.

Як повідомляв перший віце-прем'єр Степан Кубів в травні минулого року, Xinwei Group в планувала до 2018 року встановити на всій території України 2,3 тис. Базових станцій, що забезпечують високошвидкісне підключення до Інтернету покриття.

Проект зі створення мережі мобільного широкосмугового мультимедійного зв'язку національного масштабу, за планами Xinwei, повинен забезпечити для майбутніх клієнтів сервіс екстрених служб, захищений зв'язок, збір і передачу телеметричної інформації, організацію зв'язку в важкодоступних районах і корпоративний зв'язок.

Показати ще новини
Радіо NV
X