РНБО внесла до списку санкцій холдинг Януковича-молодшого і бізнес Дерипаски

20 березня 2019, 19:54

До списку санкцій РНБО внесено 294 юридичні особи, включно з МАКО-Холдинг Олександра Януковича, EN + Group і іншими підприємствами російського олігарха Олега Дерипаски.

Українські санкції накладені на російські підприємства Силові машини і Стройтрансгаз, раніше контрольований Петром Порошенком Севморзавод і завод Залив народного депутата Костянтина Жеваго, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

До список санкцій потрапили низка музеїв і санаторіїв в окупованому Криму, 11 російських видавництв і книжкових онлайн-магазинів, ВДТРК і її представництво в Києві, а також російські та окремі компанії зі Словаччини, Польщі, Фінляндії, Люксембурга, Кіпру, раніше включені в антиросійські санкції США і Канади.

Згідно з рішенням РНБО, санкції введені на три роки. Обмежувальні заходи включають в себе блокування активів, обмеження торгових операцій і запобігання виведення капіталів за кордон.

Одночасно з чорного списку виключили ВАТ Молдовський металургійний завод (Придністров'я), ТОВ Гууд дрілл (Ростов-на-Дону), Реймс-Ексім (Шахти), Русвнешторг (Пушкіоно), Прохлада-3М (Сімферополь), МайБел, а також ВАТ Астон продукти харчування і харчові інгредієнти і ТОВ ПКФ Порт Корвет (Ростов-на-Дону).

Нагадаємо, що 20 березня президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО про введення санкцій проти юридичних і фізичних осіб РФ, причетних до агресії в Криму і на Донбасі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X