«Останній термін». Смілянський продовжить керувати Укрпоштою ще два роки

29 червня 2021, 09:00

Гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський продовжить керувати компанією до 30 червня 2023 року. Наглядова рада прийняла рішення про продовження контракту.

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський заявив, що продовжить очолювати компанію до 30 червня 2023 року. Про це він повідомив у своєму Facebook.

«Я хочу вам сьогодні повідомити, що після одностайної підтримки моєї кандидатури Наглядовою Радою, я продовжу керувати компанією до 30 червня 2023 року», - написав Смілянський.

Відео дня

Також він додав, що цей термін на посаді СЕО державної компанії стане для нього останнім.

«СЕО, як і футбольних тренерів, можуть поміняти в будь-який день. Але я радий, що сьогодні прийнято саме таке рішення. Ми підійшли дуже близько до бажаної мети, але ще не змогли провести таких реформ, щоб їх не можна було відкотити назад », - додав Смілянський.

Також він підкреслив, що в цьому випадку приймалося рішення про продовження існуючого контракту і додав, що в такому випадку конкурс «Не потрібен».

За словами Смілянського, невизначеність з керівництвом Укрпошти коштувала компанії «дуже дорого» і тепер компанії потрібно «швидко все виправляти, наздоганяючи проєкти, повертаючи клієнтів, партнерів, підрядників і посилюючи команду».

Нагадаємо, що 16 червня Кабмін дозволив наглядовій раді Укрпошти призначати гендиректора компанії без конкурсу.

Ігор Смілянський був призначений генеральним директором Укрпошти 1 липня 2016 року. 17 серпня 2018 року зі ним підписаний новий трирічний контракт на цю посаду.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X