«Я помилився». Смілянський спростував свої слова про заробіток в $1000 у листонош Укрпошти

7 липня 2021, 17:55

Гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський взяв назад свої слова про те, що деякі листоноші заробляють $1000 на місяць і вибачився перед співробітниками.

Генеральний директор державної Укрпошти Ігор Смілянський спростував свої слова про те, що деякі листоноші Укрпошти отримують $1000 в місяць завдяки комісіям з продажу товарів і чайових.

Відео дня

Відповідний пост він написав у своєму Facebook.

«Із зарплатою (з урахуванням премій) в $1000 я помилився. Зарплата листонош дійсно зросла при мені більш ніж в 2 рази (з $110 до $250 + без премій), але ще явно не досягла $1000.», — написав Смілянський.

За словами гендиректора Укрпошти, деякі листоноші продають товарів і послуг в місяць на $1000 (28 000 грн), а не отримують цю суму як зарплату. З урахуванням премій ці листоноші отримують 10−11 тисяч гривень на місяць.

«Тому приношу свої вибачення, якщо така цитата когось із листонош образила», — додав Смілянський.

Водночас він додав, що в Укрпошті є інші робочі спеціальності з зарплатою до $1000 доларів і вище — водії, кур'єри, сортувальники, «але про них в цитаті не йшлося».

Також Смілянський підкреслив, що зарплати листонош Укрпошти за останні кілька років виросли незважаючи на падіння обсягів їх роботи (письма, газети, пенсіонери) на 15- 50%.

Раніше в інтерв'ю виданню НВ Бізнес Ігор Смілянський заявив, що в Укрпошті є листоноші, які в місяць заробляють $1000.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X