Смачна монетизація. New York Times займеться доставкою продуктів харчування додому

6 травня 2016, 10:35
Американська компанія New York Times, яка володіє однойменною авторитетної газетою, готується презентувати сервіс з доставки продуктів харчування додому, повідомляє Bloomberg з посиланням на віце-президента видання Еліса Тінга

"Наша аудиторія витрачає багато часу на приготування їжі вдома. Для нас цілком природно інвестувати в цю сферу", - сказав Тінг.

Зокрема, компанія має намір доставляти клієнтам продуктові набори для приготування рецептів порталу NYT Cooking, що належить New York Times.

Відео дня

Проект може бути запущений влітку. Партнером компанії стане компанія Chef'd, яка займається доставкою інгредієнтів для готування їжі в 48 країн.

Фото: Tom Schierlitz for The New York Times
Фото: Tom Schierlitz for The New York Times Фото:

"Вторгнення The Times у сферу поставок їжі є ще одним прикладом того, як видавець шукає нові способи заробити гроші на змісті видання, бренді й журналістах, щоб хеджувати невизначене майбутнє газет. У минулому році на тиражах і рекламі ми заробили близько 94% загального доходу", - пише видання.

Останнім часом New York Times активно розвиває сфери, не пов'язані з видавничим бізнесом. Приміром, компанія зайнялася продажем вин, аксесуарів з логотипом видання, проведенням конференцій та організацією туристичних поїздок в екзотичні країни.

Тінг вважає, що сервіс доставки їжі може принести більший дохід, ніж організація таких подорожей.

Фото: Jim Wilson / The New York Times
Фото: Jim Wilson / The New York Times Фото:

NYT Cooking, яким керує фуд-редактор NYT Сем Сіфтон, має близько 7 мільйонів активних користувачів щомісяця і містить понад 17000 рецептів з архіву видання. Читачі можуть зберігати і оцінювати рецепти та залишати коментарі для інших кухарів. Цього літа в них з'явиться можливість купувати продуктові набори.

"Ці комплекти їжі ми пропонуємо просто як ще один інструмент, щоб допомогти нашим користувачам відчувати себе комфортно на кухні", - сказала директор NYT Cooking Аманда Ротьє.

НВ

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X