Словенська авіакомпанія пішла з України

7 листопада 2018, 13:05

Словенська авіакомпанія Adria Airways припиняє польоти з Любляни в столиці України, Польщі та Румунії.

Авіакомпанія рекламувала ці три напрямки в своєму останньому зимовому сезоні ще два тижні тому, але з тих пір оновила дані, виключивши всі згадки про рейси, пише галузеве видання EX-YU Aviation News.

Відео дня

"Беручи до уваги можливості і дані обставини, ми вирішили ще більше оптимізувати наші операції з початком зимового сезону і вирішили не продовжувати польоти за цими трьома напрямками наразі, а саме в Бухарест, Київ і Варшаву. Наша довгострокова мета - зростання, але ми хочемо зберегти стійкість і стабільність, а наші послуги зробити надійними і безпечними", - прокоментували ситуацію в Adria Airways.

Польоти між Києвом і Любляною були розпочаті минулого зимового сезону, а в Бухарест були відкриті в березні разом з ще шістьма іншими новими напрямками. Цього літа рейси до Києва і Варшави виконувалися тричі на тиждень, а в Бухарест - два рази на тиждень. У результаті аеропорт Любляни більше не буде сполучений з Києвом і Бухарестом, в той час як LOT Polish Airlines продовжує виконувати щоденні рейси між польськими та словенськими столицями за маршрутом, розробленим Adria.

Нагадаємо, що Adria Airways літала в Україну до 2012 року. У жовтні 2017 року авіакомпанія відновила польоти в Україну після п'ятирічної перерви.


Adria Airways - словенська авіакомпанія. Штаб-квартира розташована в Любляні, місце базування літаків - Міжнародний аеропорт Любляни (Брнік). Представництва компанії є в Любляні, Брюсселі, Франкфурті, Москві та Цюріху, а офіси продажів - практично у всіх європейських містах.

Входить до авіаційного альянсу Star Alliance, виконує регулярні авіаперевезення в Європу та на Близький Схід.

Показати ще новини
Радіо NV
X