У планах — ще один. Лоукостер SkyUp отримав чотирнадцятий літак

16 серпня 2021, 10:28

Українська авіакомпанія SkyUp поповнила свій флот літаком Boeing 737−800NG на 189 пасажирів. У планах перевізника ще один літак.

Український лоукостер SkyUp поповнив свій флот чотирнадцятим літаком - середньомагістральним Boeing 737-800NG на 189 пасажирів. Про це йдеться в повідомленні на сайті авіакомпанії.

Відео дня

Це вже восьмий літак даної моделі у флоті лоукостера. Літак прибув до Києва у фірмовій лівреї, він оснащений роздвоєними вінглетами Split Scimitar.

Реєстраційний номер повітряного судна - UR-SQP, рік випуску судна - 2006 рік. В останні роки він літав в авіакомпаніях, які спеціалізуються на перевезенні туристів до місць відпочинку - Sunwing Airlines, TUI Airlines Nederland, SmartWings.

Відзначається, що літак готовий до експлуатації і буде поставлений в розклад відразу після отримання всіх необхідних дозволів.

Флот другого українського лоукостера, Bees Airlines, налічує чотири літаки планах - шість бортів у 2022 році). Флот авіакомпанії МАУ налічує 35 авіалайнерів.

Нагадаємо, що на початку серпня SkyUp отримав свій тринадцятий літак. Тоді в авіакомпанії заявили, що скоро парк компанії поповниться ще двома літаками.

ТОВ Авіакомпанія Скайап зареєстровано в Києві в червні 2016 року. Засновником є ТОВ ACS-Україна Тетяни і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp! Перший рейс лоукостер виконав в травні 2018 року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X