Авіакомпанія SkyUp судитиметься з телеканалом 1+1

10 червня 2020, 04:17

Авіакомпанія SkyUp Airlines подала позовну заяву до Господарського суду Києва проти телеканалу 1+1, і вимагає спростувати інформацію, яку 23 березня 2020 року було озвучено в програмі Гроші.

Причиною подачі заявки став сюжет про евакуацію українців після введення карантину через епідемію коронавірусу нового типу COVID-19.

"Під час сюжету про затримку рейсу Варшава - Київ автори програми кілька разів заявляють, що авіакомпанія нібито отримала компенсацію з державного бюджету за виконання евакуаційних рейсів, у тому числі за рейс Варшава - Київ, змушуючи при цьому пасажирів купувати квитки за свій рахунок. Представлена інформація не тільки не відповідає дійсності, а й серйозно шкодить діловій репутації компанії", - заявили в SkyUp.

Відео дня

У компанії підкреслюють, що необхідно розуміти різницю між евакуаційними та спеціальними комерційними рейсами, які під час карантину проводила авіакомпанія.

"Евакуаційні були тільки два рейси - з Уханя в лютому та Венеції в березні. Вони були виконані на замовлення держави та передбачали їх компенсацію з бюджету. Для пасажирів переліт був безкоштовним. Решта рейсів, у тому числі й Варшава - Київ, про який йдеться в сюжеті, організовувалися авіакомпанією на нерегулярній комерційній основі ", - повідомили в авіакомпанії.

SkyUp хоче щоб телеканал спростував недостовірну інформацію "тим же шляхом, яким вона була поширена".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X