Ставка на Boeing 737 NG. SkyUp хоче поповнити флот ще двома літаками

28 липня 2020, 11:36

До кінця 2020 року флот SkyUp збільшиться до 13 літаків.

Український лоукостер SkyUp Airlines планує до кінця 2020 року отримати від лізингодавців ще два повітряних судна. Компанія продовжить розвиток із флотом, що складається з Boeing 737 NG, заявив в.о. гендиректора Дмитро Сероухов. Про це повідомляє ЦТС.

Відео дня

«Дванадцятий літак ми могли отримати у травні-червні, але ми свідомо перенесли поставку. Який сенс отримувати літак для того, щоб він стояв тут на землі і у нас з’явилися витрати? У нас є можливість домовлятися з лізингодавцями про відстрочки по поставках. Також у нас уже підписані контракти і внесені перші платежі по ще декільком літакам. Цього року розраховуємо отримати, як мінімум, ще один, і кілька — в наступному році «, — зазначив Сероухов, уточнивши, що сумарно в 2020 році будуть отримані ще два повітряних судна.

Таким чином, до кінця поточного року в парку SkyUp буде 13 літаків — 11 Boeing 737 NG і 2 Boeing 737−900 ER.

Також Сероухов зазначив, що поки перевізник не має планів відмови від поставки 737 MAX, як і намірів щодо консервації існуючого флоту.

Як повідомлялося, 17 липня SkyUp звільнила попереднього гендиректора Євгена Хайнацького. У компанії пояснили це тим, що Хайнацький брав участь у створенні іншого авіаперевізника, який має почати працювати на українському ринку.

Показати ще новини
Радіо NV
X