«Серйозна загроза для нацбезпеки». США ввели санкції проти китайського інвестора Мотор Січі

15 січня 2021, 12:37

Міністерство торгівлі США ввело санкції проти китайської компанії Skyrizon. У відомстві вважають її загрозою нацбезпеці Сполучених Штатів.

Мінторгівлі США внесло Skyrizon до Списку «військових кінцевих користувачів» (Military End-User (MEU) List), повідомляється на сайті відомства.

Всього в цьому списку більше ста компаній. Якщо компанія потрапляє в нього, це означає, що для експорту, реекспорту або передачі їй певних товарів потрібно ліцензія.

Відео дня

«Skyrizon (китайська державна компанія) і її прагнення отримувати і впроваджувати іноземні військові технології являють собою серйозну загрозу для національної безпеки і інтересів зовнішньої політики США. Цей крок (внесення компанії до списку MEU. - ред.) є попередженням експортній спільноті про значні зв'язки Skyrizon з Народно-визвольною армією Китаю», - заявив міністр торгівлі США Вілбур Росс.

Нагадаємо, що 5 серпня 2020 року група компаній DCH бізнесмена Олександра Ярославського заявила, що буде розвивати Мотор Січ спільно з китайською компанією Skyrizon Aircraft Holdings Limited.

В кінці листопада минулого року Ярославський і китайці отримали третю відмову від АМКУ на покупку Мотор Січі і заявили, що готують четверту заявку на покупку ПАТ.

5 грудня 2020 року китайські інвестори ПАТ Мотор Cіч поінформували український уряд, що звернулися до міжнародного арбітражу проти держави Україна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X