Склад правління Укрзалізниці потрібно переглянути - міністр

15 квітня 2016, 17:44
Новий міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що склад правління Укрзалізниці потрібно переглянути

"Я вважаю, що він повинен бути переглянутий. Ми знайшли більш ніж гідні кандидатури під час конкурсу з відбору голови Укрзалізниці, – заявив міністр.

Омелян додав, що Войцех Балчун, якого обрали на голову правління компанії, приступить до виконання обов'язків, якщо Кабмін затвердить його, і протягом декількох місяців попрацює з існуючим менеджментом, а після цього міністертво займеться кожним членом правління.

Відео дня

"Якщо ми побачимо, що сильні сторони того чи іншого людини превалюють, то він буде працювати далі, якщо ні, будемо шукати заміну. Моя філософія проста – я не буду терпіти неефективних людей, незважаючи на їх заслуги, декларації або чиюсь підтримку. Людина або працює, або йде, рішення буде прийнято швидко", – заявив Омелян.

Нагадаємо, комітет з призначенням керівників при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі запропонував Кабінету міністрів України призначити головою Укрзалізниця екс-голову залізничної компанії Польщі PKP Cargo Войцех Балчуна. Якщо він все-таки очолить компанію, то з собою привезе польську команду.

У четвер, 14 квітня, депутати Верховної Ради затвердили склад нового Кабінету міністрів на чолі з Володимиром Гройсманом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X