Склад правління Укрзалізниці потрібно переглянути - міністр

15 квітня 2016, 17:44
349
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Уніан

Новий міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що склад правління Укрзалізниці потрібно переглянути

"Я вважаю, що він повинен бути переглянутий. Ми знайшли більш ніж гідні кандидатури під час конкурсу з відбору голови Укрзалізниці, – заявив міністр.

Омелян додав, що Войцех Балчун, якого обрали на голову правління компанії, приступить до виконання обов'язків, якщо Кабмін затвердить його, і протягом декількох місяців попрацює з існуючим менеджментом, а після цього міністертво займеться кожним членом правління.

"Якщо ми побачимо, що сильні сторони того чи іншого людини превалюють, то він буде працювати далі, якщо ні, будемо шукати заміну. Моя філософія проста – я не буду терпіти неефективних людей, незважаючи на їх заслуги, декларації або чиюсь підтримку. Людина або працює, або йде, рішення буде прийнято швидко", – заявив Омелян.

Нагадаємо, комітет з призначенням керівників при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі запропонував Кабінету міністрів України призначити головою Укрзалізниця екс-голову залізничної компанії Польщі PKP Cargo Войцех Балчуна. Якщо він все-таки очолить компанію, то з собою привезе польську команду.

У четвер, 14 квітня, депутати Верховної Ради затвердили склад нового Кабінету міністрів на чолі з Володимиром Гройсманом.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше

Вибір редакції

Компанії/Ринки

24 червня, 08:54

thumb img
Покупки в інтернеті: чому українські поштові компанії інвестують в швидкість доставки посилок
Економіка

Вчора, 09:00

thumb img
Митну службу очолить Максим Нефьодов. Як він планує її міняти
Економіка

24 червня, 09:00

thumb img
Страхи и надежды боссов

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua