Укрзалізниця заплатить Deutsche Bahn 1 млн євро за консультації з пасажирських перевезень

27 серпня 2021, 12:06

ПрАТ Київський електровагоноремонтний завод АТ Укрзалізниця 19 серпня повідомило про намір укласти угоду з німецькою компанією DB Engineering & Consulting GmbH про надання консультаційних послуг за 1,08 млн євро.

На цю інформацію в системі Prozorro звернуло увагу інтернет-видання Наші гроші.

Deutsche Bahn отримає 1 млн євро за "надання аналітичних послуг, зокрема, в частині аналізу суспільно важливих перевезень пасажирів, планів розвитку пасажирських залізничних перевезень в 5-річній перспективі, оцінки перспектив закупівлі та виробництва пасажирського рухомого складу в Україні та можливостей взяти участь у виробництві такого рухомого складу в рамках виробничої кооперації".

Відео дня

Передбачено аванс в розмірі 20% від суми. Deutsche Bahn буде надавати УЗ аналітичні послуги до 1 вересня 2022 року.

Нагадаємо, що 24 серпня, в день візиту канцлера Німеччини Ангели Меркель в Україну, Укрзалізниця та Deutsche Bahn Engineering & Consulting уклали договір про консалтинг в сфері пасажирських перевезень. Зазначалося, що Deutsche Bahn допоможе Укрзалізниці відокремити пасажирські перевезення від вантажних і забезпечити ефективне управління.

Консалтинг є першим етапом співпраці. На другому етапі Укрзалізниця залучить команду менеджерів з Deutsche Bahn для безпосереднього управління пасажирськими перевезеннями. Очікується, що це відбудеться в 2022 році.

Показати ще новини
Радіо NV
X