Топ-5 робочих спеціальностей з найвищими зарплатами в Києві - дані OLX

2 липня 2019, 17:01

Серед робочих спеціальностей найвищу зарплату в Києві готові платити домашньому персоналу — в середньому 19 500 грн/місяць, що на 40% більше, ніж півроку тому.

Про це свідчать дані OLX, повідомляє прес-служба компанії.

На другому місці в рейтингу знаходяться будівельники із середнім окладом в розмірі 18 000 грн. Півроку тому вони отримували на 3 000 грн менше, при цьому очолювали рейтинг.

Відео дня

Цікаво, що в Київській області будівельникам готові платити більше, ніж домашньому персоналу. Якщо порівнювати зарплати, то в області заробіток будівельників нижче на 3% ніж в Києві, а домашнього персоналу - на 18%. Такий же великий розрив і в агросфері - заробіток виходить менше на 17%. Майже стільки ж, скільки і в столиці, в регіоні готові платити представникам в сферах охорони і безпеки, барно-ресторанної, роздрібної торгівлі - близько 10 000 грн.

За півроку найчастіше публікували вакансії продавців (більше 11 тис.). Їх частка склала 13,7% від загальної кількості робочих вакансій. Середня зарплата, яку пропонували роботодавці, - 7 500 грн/місяць. На другому місці по затребуваності - водії (близько 10 тис. вакансій за півроку). Їм готові платити майже в два рази більше, ніж продавцям. Найвищу зарплату в десятці найбільш затребуваних спеціальностей пропонують зварникам - 15 000 грн, частка таких вакансій - 1,7%.

Десятку робочих спеціальностей з найвищими зарплатами очолюють каменярі, в середньому їм готові платити 27 500 грн. Також в будівництві добре заробляють штукатури і плиточники. Приблизно одного рівня оклади у нянь і домробітниць, а також малярів, зварників і автослюсарів - 15 000 - 16 000 грн.

У рейтинг високих зарплат серед затребуваних робітничих спеціальностей потрапили водії з зарплатою близько 13 500 грн. Це в два рази менше, ніж у мулярів, але зате таких вакансій в 20 разів більше.

За даними OLX, запитів на мулярів, штукатурів і плиточників приблизно однакова кількість. У порівнянні з ними малярів шукають в два рази частіше, а зварників і монтажників - приблизно в три рази. У нянь і домробітниць оклади відрізняються незначно - 15 000 - 16 000 грн в середньому, при цьому вакансій для останніх менше в 1,5 рази.

Показати ще новини
Радіо NV
X