У МАУ розкрили подробиці про польоти заробітчан до Фінляндії - буде кілька рейсів

27 квітня 2020, 09:52

Авіакомпанія МАУ виконає ще кілька рейсів до Фінляндії з сезонними працівниками. Також є запити на подібні рейси в інші країни Європи.

Найближчим часом з ДП Міжнародний аеропорт (МА) Бориспіль буде виконано ще кілька рейсів до Фінляндії, якими зможуть скористатися громадяни України, які мають право на офіційне працевлаштування в цій країні. «Заплановано ще 2 рейси до Фінляндії, можливо буде і більше, також є подібні проекти в Німеччину, Англію», — розповіли НВ Бізнес в прес-службі авіакомпанії Міжнародні авіалінії України (МАУ).

Відео дня

Рейси до Фінляндії оплачує замовник — естонська приватна компанія, назву якої в МАУ не називають. «Компанія вийшла на МАУ із запитом вартості рейсу, надавши при цьому інформацію, що дозвіл фінських державних органів в процесі отримання. І як тільки було отримано погодження від Міністерства праці Фінляндії, замовник підтвердив рейс і підписав контракт», — пояснюють в українській авіакомпанії.

Нагадаємо, що минулого четверга з МА Бориспіль вилетів літак до столиці Фінляндії Гельсінкі. За даними ТСН, це був спецрейс з працівниками фінських ферм.

Відповідаючи на питання про наявність будь-яких обмежень для потенційних пасажирів таких рейсів, в МАУ сказали, що єдина умова, про яку їм відомо — необхідність мати контракт з компанією-роботодавцем з терміном дії не менше півроку.

Для виконання цього рейсу українська авіакомпанія отримувала дозвіл Державної авіаційної служби України та авіаційної влади Фінляндії.

Приліт заробітчан з України до Фінляндії

Нагадаємо, що на початку квітня фінські ЗМІ повідомили про плани місцевого міністерства праці організувати чартери для доставки в країну сезонних робітників. Однак пізніше в той же день посольство Фінляндії в Києві спростувало цю інформацію заявивши, що інформацію про чартери не підтвердили офіційні органи Фінляндії. Однак минулого тижня посольство опублікувало у своєму Facebook повідомлення про те, фінський уряд дозволив деяким сезонним працівникам з України в'їхати в країну.

Редактор: Артем Ільїн
Показати ще новини
Радіо NV
X