Польоти в Італію. Як в авіакомпанії Windrose відреагували на коронавірус

12 березня 2020, 17:51

Авіакомпанія Windrose, яка анонсувала програму польотів до Італії, поки не має наміру коригувати свої плани.

Авіакомпанія Windrose, яка на початку року анонсувала відкриття чотирьох рейсів з України до Італії, поки не планують відмовлятися від намічених планів через ситуацію з поширенням коронавируса в Україні та Європі. Про це йдеться в статті НВ Бізнес Летять не всі. Які авіакомпанії і за якими напрямками скасовують польоти з України через коронавируса.

Відео дня

Також в компанії поки не планують оптимізувати інші напрямки своєї польотної програми.  «Інформаційна хвиля викликає у людей паніку, тому пасажири в короткостроковій перспективі, а саме березень, квітень, вирішують скасувати або перенести поїздки. Це стосується навіть туристичних поїздок в країни, де поки немає випадків коронавируса або вони поодинокі. В результаті, туроператори скорочують програми на березень, квітень», - розповіли НВ Бізнес в прес-службі авіакомпанії Windrose.

За напрямками літньої навігації поки значних змін продажів немає. «На регулярних авіарейсах (березень, квітень) є точкові скасування бронювань, але на наших напрямках вони незначні», - повідомили в прес-службі Windrose, нагадавши, що старт польотів до Італії заплановано на кінець травня-початок червня 2020 року.

Тому в авіакомпанії станом на сьогодні не планують робити рішучих дій, будуть відслідковувати розвиток подій, аналізувати і приймати рішення по кожній окремо взятій ситуації. «Програма внутрішніх авіарейсів виконується без змін, в повному обсязі», - додали в компанії. Нагадаємо, що в кінці березня 2020 року Windrose планує почати регулярні польоти межу Києвом і чотирма містами України. З травня розпочнуться польоти за маршрутом Київ-Миколаїв-Київ.

Вчора авіакомпанії Міжнародні авіалінії України (МАУ) і SkyUp Airlines заявили про скасування частини рейсів до Італії. А в Міністерстві інфраструктури розглядають можливість обмеження авіасполучення з Італією, Францією і Німеччиною.

Windrose - одна з найбільших в Україні авіакомпаній. У 2019 вона обслужила 1,44 млн пасажирів (+ 11%). У 2020 році планує перевезти близько 1,8 млн пасажирів.

У флоті компанії дев'ять літаків: один А320, п'ять А321 і три Еmbraer 145. Найближчим часом компанія має намір отримати ще два А320 / А321.

Крім того, під програму регулярних рейсів по Україні Windrose має намір поповнити свій флот турбогвинтовими літаками ATR72-600. Перші чотири літаки повинні з'явитися у компанії в березні-квітні 2020 року. Ще один - до кінця цього року, три - навесні 2021 року.

Редактор: Артем Ільїн
Показати ще новини
Радіо NV
X