Скасування податків на електромобілі, спільне підприємство Інтерпайпу у Франції та інші головні ділові новини дня

20 жовтня 2017, 21:15
ТОП головних новин українського бізнесу за 20 жовтня від НВ Бізнес

1 Інтерпайп і французька Vallourec запустять виробництво труб у Європі

Інтерпайп направив відповідні документи на отримання дозволу антимонопольних органів Німеччини. Крім того, на сайті контролюючих органів Німеччини повідомляється, що запит на отримання дозволу від компаній Інтерпайп і Vallourec зареєстрований 4 жовтня поточного року.

Відео дня

Французька Vallourec є одним із провідних світових виробників безшовних сталевих труб, призначених для видобутку нафти і газу, а також інших галузей промисловості.

2 Заарештовано майно 24 українських IT-компаній у зв'язку з незаконною діяльністю

Згідно з матеріалами справи, компанії підозрюються в отриманні незаконного доходу і відмиванні коштів в сумі близько $350 млн, отриманих від імпорту електронних товарів і послуг. За інформацією слідства, компанії отримували прибуток за електронні ігри та іншу аудіовізуальну продукцію після чого виводили гроші за кордон через мережу фіктивних і проміжних підприємств.

Крім того, фігуранти справи перенаправляли отриманий прибуток на територію Росії, використовуючи при цьому заборонені Національним банком України платіжні системи.

3 В Україні збираються тимчасово скасувати податок на розмитнення електромобілів

У Верховній Раді зареєстрований законопроект №7156-2, яким пропонується до 31 грудня 2022 року звільнити від акцизу і ПДВ операції з ввезення на митну територію України електромобілів.

За задумом авторів документа, це створить умови для поширення і популяризації електромобілів в Україні.

4 Трейд Коммодіті виграла суд у Міноборони

Вищий госпсуд зобов'язав Міноборони повернути компанії Трейд Коммодити 8,1 млн грн банківського зобов'язання по одному з договорів поставки палива для армії. Трейд Коммодити виявилася в епіцентрі скандалу і була причетною до корупційну схему при закупівлі палива для Міністерства оборони, в результаті якої держава втратила понад 149 млн грн.

Пізніше в МВС заявили, що Трейд Коммодити використовувала обманні схеми для виграшу в тендері із закупівлі нафтопродуктів для Нацполіціі на 380 мільйонів гривень. Цю ж фірму раніше пов'язали з розкраданням коштів при закупівлі палива для Міноборони

5 Мінінфраструктури почало реалізацію проекту зі зважування вантажівок на ходу

Мінінфраструктури та Укравтодор визначили місця установки 5 комплексів автоматичного вагового контролю транспортних засобів в передмісті Києва на автодорогах М-01, М-05, М-06, М-07 і М-01. WiM-комплекс буде виявляти серед потоку перевантажені вантажівки і передавати інформацію про них інспекторам Укртрансбезпеки на мобільні пункти контролю, розташовані далі по дорозі.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Отримавши детальну інформацію, інспектори будуть здійснювати зупинку автомобіля і його контрольне зважування. У разі підтвердження порушення воно буде документуватися і накладатимуться відповідні санкції.

Показати ще новини
Радіо NV
X