Скандальна українська авіакомпанія перенесла рейси до Італії

3 серпня 2018, 08:29

Авіакомпанія YanAir відклала виконання рейсів з Одеси до італійського Ріміні.

Про це повідомила прес-служба туристичного оператора Join Up.

"Рейси ANR5991 за маршрутом Одеса-Ріміні і ANR5992 Ріміні-Одеса, заплановані на 01 серпня на борту YanAir, були відкладені через технічні причини, про які повідомила авіакомпанія", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Зазначається, що вивізний рейс для туристів Join Up з Ріміні в Одесу заплановано на 3 серпня. На час затримки рейсу ANR5992 туроператор надав туристам проживання з харчуванням в готелях на курортах Ріміні і Річчоне та забезпечить трансфер з готелів до нового часу вильоту.

У ситуації, що склалася Join UP прийняв рішення скоротити напрямок Одеса - Ріміні, щоб знизити навантаження на партнерські авіакомпанії.
Туристам рейсу ANR5991 з Одеси компанія також запропонувала варіант вильоту в Ріміні з Києва 8 серпня.

Нагадаємо, що в червні пасажири Yanair Airlines "застрягли" в аеропорту Бориспіль і більше двох тижнів не могли вилетіти.


Yanair - українська авіакомпанія, зареєстрована в 2012 році в Житомирі. Компанія базується в міжнародному аеропорту Київ. Yanair виконує як внутрішні рейси, так і польоти за кордон. Флот авіакомпанії нараховує Airbus 321, три літаки Airbus 320, два турбогвинтових Saab 340 і два Boeing 737.

Показати ще новини
Радіо NV
X