Ситник назвав причину зриву приватизації ОПЗ

10 лютого 2017, 13:41
Приватизація Одеського припортового заводу була зірвана через корупційні схеми на підприємстві, заявив голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник

"Коли за цими схемами почалися розслідування і з'явилися перші підозрювані, то знову йдуть спекуляції про зрив приватизації. Єдина причина зриву приватизації – корупційні схеми, які нарешті хтось почав розслідувати. У чому суть цих схем, докладно розписано в нашому звіті, і навіть особам без юридичної освіти досить зрозуміло, що насправді зрив приватизації полягає не в тому, що хтось розслідує ці корупційні схеми, а саме в цих корупційних схемах", - пояснив він.

Відео дня

Раніше повідомлялося, що Фонд державного майна України не отримав жодної заявки на участь в конкурсі з продажу 99,567% Одеського припортового заводу.

Перед цим стало відомо, що компанії, які вважалися головними претендентами на придбання 99,6% акцій заводу - ЗАТ Укрнафтобуріння і DCH - відмовилися від наміру брати участь в аукціоні.

24 листопада голова Фонду державного майна України Ігор Білоус заявляв, що діалог щодо приватизації Одеського припортового заводу ведеться з 6-7 інвесторами.

Пізніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Кабінету міністрів заявив про неефективність роботи Фонду держмайна і зазначив, що звільнив би його керівництво, якщо б це входило в його повноваження.

Показати ще новини
Радіо НВ
X