Синові Януковича відмовили у компенсації збитків за його збанкрутілий банк

15 листопада 2017, 15:00
Печерський районний суд Києва залишив без задоволення позовні вимоги Олександра Януковича до Національного банку України про відшкодування збитків у розмірі 1,6 млрд грн

Про це повідомили у прес-службі НБУ.

У матеріалах суду йдеться, що син Янукович у серпні цього року вимагав від НБУ відшкодування збитків у зв'язку з виведенням з ринку Всеукраїнського банку розвитку (ВБР), акціонером якого він є.

Відео дня

Відзначимо, що суд прийшов до висновку про відсутність підстав для задоволення позову.

Нагадаємо, 25 січня Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури і наклав арешт на грошові кошти Олександра Януковича, які, за даними слідства та Держфінмоніторингу, 10 січня 2017 року були не перераховані Всеукраїнського банку розвитку (ліквідації; власником був Олександр Янукович) в Міжнародний інвестиційний банк (основний акціонер - Петро Порошенко).

Пізніше банк Порошенко відхрестився від перекладу грошей сина Януковича.

У березні Печерський районний суд зняв арешт з 312,5 млн грн Олександра Януковича.

11 серпня син Віктора Януковича - Олександр подав позов проти Національного банку України про відшкодування збитків


Публічне акціонерне товариство Всеукраїнський Банк Розвитку (ВБР) - колишній комерційний банк, створений 24 квітня 2009 року з головним офісом в Києві, був бізнесом сім’ї Януковича.

Засновники: Олександр Янукович і Валентина Арбузова, до останнього єдиним власником банку був старший син колишнього президента України Віктора Януковича - Олександр Янукович.

Правління очолювала Валентина Арбузова, мати колишнього глави НБУ Сергія Арбузова.


Показати ще новини
Радіо НВ
X