Сім міжнародних компаній зацікавлені у будівництві дворівневої розв'язки під Києвом

17 квітня 2018, 18:01

Сім компаній з шести країн візьмуть участь у міжнародному тендері на будівництво дворівневих транспортних розв'язок на автомобільних дорогах М-05 і М-06 в межах Києва та Київської області.

Про це повідомив Укравтодор на своїй Facebook-сторінці.

Тендерні пропозиції надали компанії: Fermak Insaat Taahhut AS (Туреччина), China Road and Bridge Corporation (КНР), СП PBDiM Sp. z oo (Польща) та Ukrainian-Polish Company with foreign investments UPS LLC (Україна), JSC Euro-Asian Construction Corporation EVRASCON (Азербайджан), Sinohydro Corporation Ltd. (КНР), Alke Insaat Sanaye ve Ticaret AS (Азербайджан), Kauno Tiltai LLC (Литва).

Відео дня

В Укравтодорі відзначили, що тендер на будівництво транспортних розв'язок проводився в рамках реалізації проекту Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до Києва (пан'європейського коридори). Також повідомляється, що проект фінансується за рахунок кредитів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Тендер на виконання робіт розбитий на два лоти: будівництво дворівневих транспортних розв'язок на автомобільних дорогах М-05 - поворот до смт Чабани (15-й км траси), поворот в м Боярка (21-й км траси) і М-06 добудова розв'язки біля с. Стоянка (21-й км траси) і будівництво дворівневих транспортних розв'язок на автомобільній дорозі М-06 - поворот на с. Чайки (15-й км траси), поворот в с. Білогородка (20-й км траси).

Результати тендеру будуть оприлюднені після проведення оцінки і узгодження її з ЄБРР і ЄІБ.

Показати ще новини
Радіо NV
X