Сільпо буде видавати банківські картки за програмою лояльності

20 березня 2017, 18:03
Супермаркет Сільпо починає видавати карти передоплати. Їх можна буде отримати на касі магазину і надалі використовувати для оплати покупок в торгових точках цієї та інших торговельних мереж, а також в інтернеті, пише psm7

Як зазначається, партнерами нової програми Сільпо стали банк Восток і платіжна система Mastercard.

Ті покупці, які раніше користувалися знижковими картками Власний рахунок, зможуть обміняти їх на банківські карти із збереженням свого бонусного рахунку. Вартість послуги по заміні – 2 грн.

Відео дня

Новим клієнтам доведеться зареєструвати платіжну карту в програмі лояльності через веб-сайт Сільпо або по телефону. Після цього на неї будуть нараховуватися бонуси за покупки.

В обох випадках платіжні функції картки потрібно буде активувати за допомогою СМС і внести на карту кошти. Це можна зробити готівкою на касі Сільпо, в терміналах банку і переказом з інших платіжних карт.

На сьогоднішній день програмою лояльності Сільпо користуються близько 11 млн українців.

Раніше карти передоплати в Україні випускав Фідобанк. Карту Штука можна було купити на касах кількох торгових мереж і використовувати для безготівкової оплати товарів і послуг як оффлайн та онлайн. Але після банкрутства банку карти перестали обслуговувати.

Показати ще новини
Радіо НВ
X