Силові структури злякали великого інвестора на підприємстві Новинського

19 квітня 2017, 10:32
Керівництво Смарт-Холдингу вело переговори з закордонними партнерами щодо інвестицій у розвиток індустріального парку на  Чорноморському суднобудівному заводі, що належить холдингу

"Ми вели переговори з одним з найбільших світових інвесторів. Мова йшла про кілька сотень мільйонів доларів. Але абсолютно несподівано у нас пройшов черговий обшук і переговори заморозилися", - заявив в інтерв'ю НВ Бізнес керівник Смарт-Холдингу Олексій Пертін.

Відео дня

У компанії впевнені, що такі дії силових структур - сильний удар по інвестиційному клімату в країні. Пертін розповів, що на підприємствах групи з завидною регулярністю проводяться обшуки, блокується господарська діяльність, руйнується інфраструктура: "Ми вимушені мобілізувати всю нашу юридичну команду, щоб брати участь у десятках судових процесiв".

Тільки за останній місяць у Смарт-Холдингу було три ухвали суду щодо арешту 82 об'єктів нерухомості суднобудівних підприємств. Причому, для збереження якогось одного автомобіля.

"Одну ухвалу оскаржуємо, з'являється нова. Це тиск на бізнес, ми відчуваємо його на собі щодня", - наголошує керівник Смарт-Холдингу.


Показати ще новини
Радіо НВ
X