Сигарети з Харкова з'являться на прилавках Гонконгу

17 квітня 2018, 10:40

Тютюнова компанія Philip Morris Україна почала поставки в Гонконг сигарет, вироблених на тютюновій фабриці в Харківській області.

Про це повідомила директор з корпоративних зв'язків Philip Morris в Україні, Грузії, Вірменії та Молдові Наталія Бондаренко, передають Українські новини.

"З лютого 2018 роки ми виробляємо продукцію для зони Duty Free в Гонконзі", - повідомила Бондаренко.

Відео дня

Всього на експорт з тютюнової фабрики в Харківській області відправляється понад 40% виробленого обсягу сигарет. Вона продається на 13 ринках, включаючи Японію, Грузію, Вірменію, Молдову, Албанію, Саудівську Аравію та інші країни Перської Затоки.

Фабрика виробляє на експорт також різаний тютюн і фільтри для інших фабрик компанії в країнах Східної Європи, Близького Сходу, Африки та ЄС.


Philip Morris International (PMI) працює на українському ринку з 1994 року, виробництво розташоване на тютюновій фабриці в Харківській області. Її будівництво почалося в 2003 році, через три роки фабрика була відкрита. Інвестиції оцінюються у більш ніж $117 млн. Проектна потужність - понад 30 млрд сигарет на рік.

Philip Morris Україна компанія виробляє і реалізує продукцію під назвами Chesterfield, Bond Street, Marlboro, L & M, Parliament, IQOS і інші.

У 2017 році Philip Morris International Inc. скоротила обсяг відвантаження сигарет в Україні на 12,1%, або на 2,666 млрд штук до 19,356 млрд штук.

Показати ще новини
Радіо NV
X