Siemens знову подав до суду на постачальників турбін в анексований Крим

13 вересня 2017, 18:59
Арбітражний суд Москви зареєстрував позов компанії Сіменс технології газових турбін (на 65% належить Siemens, на 35% - Силовим машинам) до структур Ростех

Про це повідомляється в картотеці арбітражних справ.

Позов надійшов до арбітражу в середу, 13 вересня, до виробництва він поки не прийнятий. Підстави позовних вимог на даний момент не повідомляються.

Відео дня

На розгляді арбітражного суду Москви вже знаходиться прийнятий до виробництва 18 серпня позов німецького концерну Siemens до даних двох структур Ростеху з приводу поставки турбін для електростанцій в Криму, попередні слухання призначені на 18 вересня.

Раніше повідомлялося, що Росія завезла чотири турбіни для електростанцій, вироблені німецькою компанією Siemens, в окупований Крим. Поставки були здійснені в обхід санкцій.

У Кремлі заявили, що турбіни, поставлені в Крим, зроблені в Росії.

Компанія Siemens підтвердила факт незаконного постачання до Криму своїх турбін, але зазначила, що спочатку, це проводилося для установки на об'єктах в Краснодарському краї РФ. Пізніше німецька компанія запропонувала російській стороні викупити ці турбіни.

У зв'язку з цим на початку серпня Рада Євросоюзу ввела нові персональні санкції щодо громадян РФ і підприємств через поставки газових турбін Siemens в окупований Крим.

Відзначимо, що в 2016 році Україна і ЄС змінили умови контракту з німецькою компанією Siemens, заборонивши використання турбін для електростанцій на території Криму.

Показати ще новини
Радіо NV
X