Siemens відмовили в арешті турбін в Криму

30 жовтня 2017, 13:37
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Дев'ятий арбітражний апеляційний суд відмовив Siemens у задоволенні апеляційної скарги на рішення Арбітражного суду Москви про відмову в арешті кримських турбін у спорі зі структурами Ростех

Про це повідомляє ТАСС.

"Залишити визначення Арбітражного суду Москви без зміни, скаргу (Siemens, - ред.) без задоволення", - йдеться в судовому рішенні.

Крім того, зараз Арбітражному суді Москви розглядається два позови до структур Ростех. Перший позов подав німецький концерн Siemens, засідання призначене на 2 листопада. У другому позивачем виступає спільне підприємство Siemens і Силових машин - Сіменс технології газових турбін, процес відкладений до 11 грудня.

Відео дня

Раніше повідомлялося, що Росія завезла чотири турбіни для електростанцій, вироблені німецькою компанією Siemens, в окупований Крим. Поставки були здійснені в обхід санкцій.

У Кремлі заявили, що турбіни, поставлені в Крим, зроблені в Росії.

Компанія Siemens підтвердила факт незаконного постачання до Криму своїх турбін, але зазначила, що спочатку, це проводилося для установки на об'єктах в Краснодарському краї РФ. Пізніше німецька компанія запропонувала російській стороні викупити ці турбіни.

У зв'язку з цим на початку серпня Рада Євросоюзу ввела нові персональні санкції щодо громадян РФ і підприємств через поставки газових турбін Siemens в окупований Крим.

Пізніше Siemens подав до суду на постачальників турбін в анексувати Крим.

Однак, 8 вересня, Арбітражний суд Москви відмовив Siemens в накладенні арешту на турбіни SGT5-2000E, які поставлені у Крим в обхід санкцій Євросоюзу.

Слід зазначити, що у 2016 році Україна і ЄС змінили умови контракту з німецькою компанією Siemens, заборонивши використання турбін для електростанцій на території Криму.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X