Siemens хоче викупити у Росії турбіни, поставлені в окупований Крим

21 липня 2017, 10:06
Німецька компанія Siemens пропонує викупити незаконно доставлені в окупований Крим турбіни, а також розірве ліцензійну угоду з російськими компаніями щодо поставок обладнання для електростанцій

Про це йдеться в офіційній заяві компанії.

Компанія підтвердила, що в окупований Росією Крим незаконно були поставлені чотири турбіни Siemens. Компанія пропонує викупити їх і анулювати контракт на поставку.

Відео дня

Також в Siemens заявили, що відмовляються від міноритарної частки в російській компанії Інтеравтоматика.

У заяві сказано, що Siemens на час припинить поставки енергоустаткування російським держкомпаніям і розробить нові заходи контролю.

Раніше повідомлялося, що Siemens розглядає вихід зі спільних підприємств в Росії - компаній Сіменс технології газових турбін і Інтеравтоматика.

Нагадаємо, що агентство Reuters з посиланням одразу на три обізнані джерела повідомляло, що Росія завезла дві турбіни для електростанцій, вироблені німецькою компанією Siemens, в окупований Крим. Поставки були здійснені в обхід санкцій.

Компанія Siemens заявляла, що її турбіни не могли потрапити в Крим.

У свою чергу, російська держкомпанія Технопромекспорт, яка будує електростанції в Криму, заявила, що купила обладнання на вторинному ринку, але відмовилася розкрити виробника.

Крім того, офіційний представник уряду Німеччини Штеффен Зайберт заявив, що Берлін відстежує події навколо можливої поставки турбін німецького концерну Siemens в анексований Крим в обхід санкцій.

Показати ще новини
Радіо НВ
X