Січневі платежі за газ законні і підлягають оплаті - регулятор

22 січня 2019, 12:46

Глава громадської ради Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Василь Котко заявив про законність нових платежів за газ.

Про це Котко заявив в ефірі Громадського.

За його словами, платежі, розраховані на підставі норм споживання є коректними і споживачам слід їх оплатити.

"В сьогоднішній ситуації, все, що виставлено облгазами, воно так би мовити законне. Це законна ціна на газ, законні норми споживання, які тепер суд підтвердив. Це абсолютно законні платіжки і споживачам треба, на мій погляд, за цими платіжками платити", - сказав Котко.

Відео дня

Він також додав, що після того, як Кабінет міністрів затвердить нові норми, споживачам, у разі переплати, буде здійснений перерахунок.

"Кабінет міністрів повинен буде затвердити норми споживання більш-менш нормальні ... І тоді облгази будуть змушені і здійснять перерахунок платежів", - сказав глава ради.

Раніше в Нафтогазі повідомили, що через скасування судом норм споживання газу, українці, у яких не встановлено газовий лічильник, отримали завищені платіжки за газ. У Нафтогазі закликали громадян повідомляти про отримання таких платіжок на урядову гарячу лінію.

Показати ще новини
Радіо НВ
X