Швейцарці вирішили купити частку в українському банку

13 вересня 2017, 17:53
Швейцарська компанія з управління активами ResponsAbility Participations має намір купити 40% акцій банку Львів

Про це повідомляє прес-служба банку.

12 вересня банк Львів подав необхідну документацію в Національний банк за погодженням інвестиції нового стратегічного акціонера, швейцарської компанії з управління активами ResponsAbility Participations AG.

Відео дня

Власник банку Маргейр Петурссон почав співпрацю з новим партнером, який розділяє його переконання в тому, що банк зі Львова дуже підходить для обслуговування клієнтів в Західній Україні.

"Кращий практичний досвід по Швейцарії, провідного світового банківського ринку, дозволять нам рости і розвивати міцний і надійний регіональний банк для малого і середнього бізнесу і приватних осіб. Пан Петурссон і ResponsAbility поділяють прагнення стати провідним постачальником надійних і орієнтованих на потреби клієнтів фінансових послуг для малого і середнього бізнесу в Західній Україні", - зазначено в повідомленні прес-служби банку.

Раніше, в український банк вирішив інвестувати казахстанський інвестор Аріф Бабаєв, який купив Регіон-Банк, після чого фінустанова змінила назву на Sky Bank.


Банк Львів зареєстрований в НБУ в жовтні 1991 року. У 2006 році група ісландських компаній через Нью прогрес Холдинг викупила контрольний пакет акцій банку. В даний час ісландські інвестори володіють понад 99% акцій банку Львів.

За даними НБУ, на 1 липня за розміром активів банк займав 44-е місце (1,5 млрд грн) серед 88 діючих банків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X