Швейцарський сировинний гігант відзвітував про продаж сільськогосподарських активів в Україні

10 квітня 2018, 13:47

Швейцарська компанія Glencore International - один з найбільших в світі сировинних трейдерів - продовжила поступовий вихід з сільського господарства продажем в Україні сільськогосподарських активів.

Про це йдеться в річному звіті компанії на її сайті.

Продаж відбувся у другому півріччі 2017 року, відзначається в документі.

Раніше НВ Бізнес писав, що операція з продажу Glencore своїх 75%-их пакетів акцій в 10 агропідприємствах власникам Епіцентру подружжю Олександру та Галина Герега увійшла в ТОП-5 угод M & A в Україні в минулому році за оцінкою компанії KPMG. Вартість продажу оцінюється в $55 млн.

Відео дня

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України в 2017-2018 роках видав ряд дозволів на покупку у Glencore елеваторів, КХП, агропідприємств. Зокрема, відомство в січні 2018 року дозволив пов'язаної з групою компаній Прометей компанії GRV-Agro придбати елеватор у Glencore. В кінці липня 2017 року АМКУ дозволив Агроальянс Інтернешнл купити два комбінати хлібопродуктів у Glencore.

Крім того, відомство на початку липня 2017 року дозволив компаніям народного депутата Олександра Гереги та його дружини Галини купити у Glencore 10 агропідприємств. В середині березня того ж року АМКУ дозволив Кернелу купити у Glencore 10 агропідприємств.


Glencore International AG - швейцарська трейдингова компанія, один з найбільших в світі постачальників сировинних товарів.

Glencore Plc в 2017 році відзвітував про чотирикратне зростання прибутку: за підсумками 2017 року компанія отримала $5,8 млрд проти $1,4 млрд роком раніше. Цей показник став рекордним за всю історію Glencore.

Показати ще новини
Радіо NV
X