Швейцарська Nestle інвестувала 150 мільйонів в українську кондитерську фабрику

30 березня 2017, 12:42
Великий виробник продуктів харчування компанія Nestle (Швейцарія) інвестувала 150 млн гривень на додаткову лінію з виробництва вафель на львівській кондитерській фабриці Світоч

Про це йдеться у повідомленні Львівської обласної державної адміністрації, а також самої компанії, передають Українські новини.

"На кондитерській фабриці Світоч встановили нове сучасне обладнання з виробництва вафель відомого європейського виробника. Це вже третя технологічна лінія на фабриці, яку спроектували і виготовили спеціально за замовленням Nestle в Україні", - сказано у повідомленні.

Відео дня

Згідно з ним, інвестиції в це обладнання склали 150 млн гривень.

Щодо основних характеристик нової виробничої лінії зазначається, що вона передбачає максимальну автоматизацію і спостереження за технологічними процесами.

"Протягом однієї зміни лінія може призвести до 6 тонн продукції, а протягом року - понад 4 тис. тонн", - йдеться в повідомленні.

За словами директора Nestle по Україні Ансгара Борнемана, продукція фабрики Світоч експортується на ринки Європи, Бразилії та Індії.


В Україні бізнес Nestle представлений у таких напрямках, як кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин, морозиво.

Компанія працює в Україні з 1994 року; на українському ринку її продукція представлена брендами Nescafe, Nesquik, Coffee-mate, Nuts, KitKat, Lion, Purina, Gerber, Bistrof, Світоч, Торчин, Мівіна.

В Україні Nestle володіє львівською кондитерською фабрикою Світоч, компанією Волиньхолдинг (фабрика у селищі Торчин, Волинська область) і ТОВ Техноком.
Показати ще новини
Радіо НВ
X