Швейцарська компанія заявила про відновлення роботи терміналу у Чорноморському морпорту

12 жовтня 2018, 15:21

Група компаній Risoil SA повідомила про відновлення роботи Risoil Terminal у Чорноморському торговому порту після блокування з 5 жовтня його роботи співробітниками Генеральної прокуратури та Національної поліції через обшуки.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

"Митниця приступила до видачі всіх документів. Співробітники ГПУ на транспорті стоять біля воріт, але робота йде, пароплави вантажаться", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Нагадаємо, раніше Risoil заявила про блокування ГПУ та Нацполіцією з 5 жовтня роботи свого зернового терміналу у Чорноморському морпорту. З цієї причини митне оформлення вантажів і, відповідно, відвантаження з терміналу були ускладнені.


Risoil S.A. створена в 2000 році в Женеві (Швейцарія). Основні напрямки - забезпечення логістики масла, насипних і генеральних вантажів в портах Чорного моря; продаж і виробництво рослинних масел; торгівля зерновими та олійними культурами в контейнерах; зберігання і переробка агропромислових продуктів.

В Україні групі належить один з найбільших експортно/імпортних наливних терміналів в регіоні Чорного моря, розташований в Чорноморської морському торговому порту, термінал з перевалки рослинних олій в порту Южний, Морський технічний центр, а також Роздільнянський елеватор.

Зерновий термінал Risoil Terminal в Чорноморському МТП група ввела в експлуатацію в 2016 році.

Показати ще новини
Радіо NV
X