Швейцарська компанія поскаржилася на блокування терміналу в Чорноморському порту

11 жовтня 2018, 11:52

Швейцарська компанія Risoil S.A поскаржилася на блокування Генпрокуратурою і Нацполіцією роботи в терміналі Чорноморського порту.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

"Слідчі ГПУ незаконно проводять другий за місяць обшук і вилучення трьох тисяч тонн зерна. Вантаж знаходиться на відповідальному зберіганні терміналу. Слідчі не надали жодного документа, який би давав їм право вилучити зерно", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Як написав директор з безпеки Risoil Валерій Шнуренко на своїй Facebook-сторінці, робота компанії заблокована вже п’ять днів, так як ще у п’ятницю, 5 жовтня, на термінал прибули "15 молодиків у масках та зі зброєю в руках".

За його словами, слідчий "навмисно затягує час проведення обшуку, тим самим блокуючи роботу підприємства".

"Працівники управління захисту економіки Національної поліції України по черзі, цілодобово, використовуючи власний автотранспорт, блокують усі під’їзні шляхи загального користування, що ведуть до підприємства, не дозволяючи проїзду технологічного транспорту", - заявив Шнуренко.


Risoil S.A. створена в 2000 році в Женеві (Швейцарія). Основні напрямки - забезпечення логістики масла, насипних і генеральних вантажів в портах Чорного моря; продаж і виробництво рослинних масел; торгівля зерновими та олійними культурами в контейнерах; зберігання і переробка агропромислових продуктів.

В Україні групі належить один з найбільших експортно/імпортних наливних терміналів в регіоні Чорного моря, розташований в Чорноморської морському торговому порту, термінал з перевалки рослинних олій в порту Южний, Морський технічний центр, а також Роздільнянський елеватор.

Зерновий термінал Risoil Terminal в Чорноморському МТП група ввела в експлуатацію в 2016 році.

Показати ще новини
Радіо NV
X