Швейцарська "дочка" Нафтогазу почала поставки газу в Україну

7 серпня 2017, 12:08
Національна акціонерна компанія Нафтогаз України в липні почала поставляти природний газ в Україну через дочірню швейцарську компанію Naftogaz Trading Europe S.A

Про це повідомляє Oilnews .

Так, з середині липня Нафтогаз отримав від Naftogaz Trading Europe на кордоні України близько 7 млн куб. м газу.

У липні після тримісячної перерви Нафтогаз відновив закупівлю газу у Shell Energy Europe Limited (Великобританія). Також в липні НАК після піврічної паузи відновив закупівлю у Eni Trading&Shipping (Італія).

Відео дня

У 2017 році Нафтогаз України планує імпортувати через Naftogaz Trading Europe S.A. 1,7 млрд куб. м природного газу, що складає близько 20% від планового річного імпорту. Згідно зі стратегією Нафтогазу, всі закупівлі імпортного газу доцільно проводити через Naftogaz Trading Europe, за винятком закупівель на кредитні кошти міжнародних фінансових організацій (ЄБРР, Світовий банк).


Naftogaz Trading Europe SA є 100% дочірньою компанією НАК Нафтогаз України і зареєстрована у Женеві (Швейцарія). Компанія була створена на базі Naftogaz Overseas SA в серпні 2016 року. Її директорами, крім Михайленко, є Юрій Вітренко і Володимир Томаш. Naftogaz Overseas була заснована в 2012 році з метою торгівлі нафтою, видобутої Нафтогазом в Єгипті.


Раніше повідомлялося, що Нафтогаз вирішив вивести на український ринок газу нового постачальника для населення.

Показати ще новини
Радіо NV
X