Швейцарська агрокомпанія вирішила відкрити в Україні представництво

28 березня 2018, 12:20

Швейцарська компанія Marcoрolo Commodities S.A. прийняла рішення до липня 2018 року відкрити в Україні своє представництво.

Про це в коментарі Українським Новинам повідомила директор департаменту аналітики компанії Олена Нероба.


Marcoрolo Commodities заснована в 2015 році. Займається торгівлею зерновими, олійними, продуктами переробки та біопаливом.

Відео дня


"З огляду на дедалі більший вплив Чорноморського регіону на світову торгівлю, не дивно, що в Україну заходить новий гравець. Компанія вже працювала з українськими контрагентами. Для максимізації ефективності роботи на чорноморському ринку керівництво прийняло рішення про створення локального представництва", - зазначив спеціаліст.

Відзначається, що в завдання нового представництва буде входити закупівля кукурудзи, пшениці, ячменю, продуктів переробки та постачання для подальшого продажу кінцевим споживачам.

Компанія розраховує вийти на обсяг поставок на рівні 1 млн тонн в сезон. Здійснювати закупівлі компанія буде безпосередньо у виробників.

"З огляду на те, що у нас вже є досвід поставок на традиційні для України ринки, компанія посилить присутність товарів українського походження в цих країнах", - зазначила Нероба.

Крім того, компанія розглядає можливість відкриття представництва і в Індії, Сінгапурі та Мадриді.

Показати ще новини
Радіо NV
X