Суд залишив в силі штрафи АМКУ на 460 млн гривень для групи тютюнових компаній

21 липня 2020, 20:41
Суд відхилив позов Імперіал Тобакко Юкрейн і Імперіал Тобакко Продакшн Україна про скасування штрафів АМКУ на суму в 460 млн гривень.

Госпсуд Києва залишив в силі штрафи на загальну суму майже 460 млн грн, які Антимонопольний комітет наклав на Імперіал Тобакко Юкрейн і Імперіал Тобакко Продакшн Україна. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Відео дня

Зокрема, суд відхилив позов компаній до Антимонопольного комітету з вимогою визнати накладення штрафу частково недійсним.

Відповідно до прийнятого АМКУ рішення, на компанію Імперіал Тобакко Юкрейн було накладено штраф в розмірі понад 292 млн грн. Компанія Імперіал Тобакко Продакшн Україна отримала штраф на суму понад 167 млн грн.

Повідомляється, що зазначені компанії готуються невідкладно подати апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції.

Раніше суд виніс аналогічне рішення за позовом акціонерного товариства А / Т тютюнова компанія В.А.Т. - Прилуки з вимогою скасувати рішення АМКУ про накладення штрафу в розмірі понад 448 млн гривень.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року АМКУ оштрафував великих тютюнових виробників і дистриб'ютора Тедіс на 6,5 млрд грн. Найбільший штраф призначили компанії Тедіс Україна, яку зобов'язали виплатити 3,4 млрд грн.

Саме з цим штрафом деякі ЗМІ пов'язували звільнення глави АМКУ Юрія Терентьєва . Рада відправила Терентьєва у відставку 3 липня. Замість Терентьєва Антимонопольний комітет очолила сестра "сусідки Зеленського" Ольга Піщанська .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X