В Україні представили сервіс для сплати штрафів за порушення ПДР на рівні великих компаній

9 липня 2021, 16:25

Активісти Штрафи UA закликали бізнес в Україні відповідально ставитися до сплати штрафів, а також контролювати рівень безпечного водіння своїх співробітників.

«На сьогодні в Україні 12,9 тисяч компаній. Багато з них мають автопарк більше 10 транспортних засобів. І тільки 4% підприємств намагаються контролювати порушення ПДР, а ще менше приймають превентивні заходи для підвищення рівня безпечного водіння. У той же час бізнес не турбується через порушення і штрафи до тих пір, поки не настає кризова ситуація. Причина у відсутності культури відповідальності за безпечне поводження водіїв», - зазначають автори звернення.

Відео дня

Компанія також запропонувала соціально-відповідальним бізнесам скористатися їх IT-рішенням для того, щоб відстежувати порушників у своїх компаніях і контролювати статус штрафів. Сервіс є комплексом адміністрування штрафів ПДР - від інформування, оплати і до погашення.

За словами активістів, зараз в українських компаніях за порушення ПДР відповідає директор, а не водій. І найчастіше в компаніях вважають, що простіше заплатити, ніж знайти системне рішення.

«Необхідно брати приклад з міжнародних корпорацій. У більшості з них на сьогодні є посада, в обов'язки якої входить курирування культури водіння, а рівень безпеки водіння є одним з KPI для співробітників», - каже Таїсія Юрздіцкая, керівниця Штрафи UA для бізнесу.

Підвищення безпеки дорожнього руху в світі є одним з пріоритетних напрямків сталого розвитку програми ООН. На період до 2030 року сформульована задача: вдвічі скоротити в усьому світі число смертей і травм в результаті ДТП. 34 держави, що входять в об'єднання, до цього року повинні вжити заходів, щоб знизити кількість людей, які гинуть в аваріях.

Нагадаємо, в Україні вже більше року працює система автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху .

Показати ще новини
Радіо NV
X