Шмигаль очікує санкцій проти атомної та алмазної індустрій Росії

24 лютого, 08:46
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль (Фото:Денис Шмигаль / Telegram)

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль (Фото:Денис Шмигаль / Telegram)

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль закликав запровадити санкції проти атомної та алмазної індустрій РФ.

Україна розраховує на включення до санкційних пакетів російської алмазної індустрії, а також обмежень проти атомної галузі.

На цьому наголосив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Відео дня

За словами прем'єра, потрібно запровадити санкції проти керівників Росатому та всіх підприємств російської ядерної галузі.

Прем'єр-міністр також наголосив на важливості санкціонування фізичних осіб, які безпосередньо впливають на перебіг повномасштабної агресії.

«Портфель закордонних замовлень компанії Росатом становить $200 млрд. Враховуючи окупацію Запорізької АЕС та ядерний шантаж, важливо через санкції дати сигнал росії, що це неприпустимо», — наголосив Шмигаль.

Алмазна індустрія, за словами прем'єр-міністра, є ще одним із секторів, який Україна хотіла б включити до наступного пакету санкцій.

Також Шмигаль закликав увесь цивілізований світ долучитись до створення міжнародного трибуналу з метою засудження військових злочинів політичного керівництва Росії.

За даними Politico, Євросоюз відмовився від планів включити до десятого пакету санкцій проти РФ російську держкорпорацію Росатом та її представників. Проти виступила Угорщина.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X