«Повинні платити багаті». Шмигаль розповів, яким буде тариф на електроенергію з 1 квітня

4 березня 2021, 15:57

За словами прем'єр-міністра України Дениса Шмигаль, з 1 квітня тариф на електроенергію міняти не будуть і він залишиться на рівні 1,68 грн / кВт-год.

Тариф на електроенергію для населення з квітня, швидше за все, залишиться 1,68 грн / кВт-год, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ході пресконференції за підсумками року роботи уряду.

Відео дня

«Позиція Кабінету міністрів повністю збігається з філософій президента України. За електроенергію, якщо є якісь дисбаланси, повинні платити багаті. Ті, хто мають гроші, хто споживають більше. Тобто ті, хто здатний, повинні заплатити більше для того, щоб збалансувати можливі дисбаланси в ринку», — заявив прем'єр.

Також він додав, що громадяни, які не можуть платити за електроенергію та інші ресурси через високий тариф мають отримати допомогу від держави.

За словами глави уряду, стратегія Кабміну щодо руху до ринкової економіки полягає в тому, що тарифи повинні бути ринковими, а люди повинні отримувати монетизовані субсидії.

«Тому ось це і є логіка, стратегія і концепція, до якої ми будемо рухатися. Вона вимагатиме часу, тому я і кажу, що з 1 квітня, швидше за все, люди змін не побачать і не відчують. Але це не означає, що їх не буде в майбутньому », — підкреслив прем'єр-міністр.

Нагадаємо, що 28 грудня минулого року Кабмін скасував пільговий тариф на електроенергію для населення, встановивши єдиний тариф в розмірі 1,68 грн / кВт-год.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X