Конкурс на голову Енергоатому можуть оголосити найближчим часом — Шмигаль

4 березня 2021, 15:24

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував конкурс на посаду глави НАЕК Енергоатом і заявив, що підприємство «задовільно» відпрацювало минулий рік з урахуванням кризової ситуації на ринку.

У найближчі два-три тижні Кабінет міністрів України може оголосити конкурс з відбору на посаду президента ДП НАЕК Енергоатом. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ході прес-конференції за підсумками року роботи уряду.

Відео дня

Шмигаль наголосив, що президент Володимир Зеленський підписав закон про відновлення конкурсів на держслужбу.

«Ми вже обговорювали необхідність призначення керівників, як в Міністерство енергетики, так і в Енергоатом. Думаю, що ці процеси будуть йти паралельно і проведення відповідного конкурсу на зайняття посади керівника Енергоатому хотілося б, і я впевнений, що ми будемо ініціювати і організовувати ці процеси найближчим часом », - заявив прем'єр.

Також глава уряду підкреслив, що минулий рік став першим повним роком, який Енергоатом пропрацював в умовах ринку.

«На Енергоатом протягом року були покладені соціальні обов'язки продавати по 1 копійці електроенергію для потреб населення, для того щоб мати тариф 1,68 грн», - зазначив прем'єр.

Глава уряду зазначив, що тариф 1,68 грн - значно нижчим від ринкового.

Також Шмигаль зазначив, що влітку Енергоатом «Мав деяку турбулентність» через зростання ролі зеленої енергетики і профіциту електроенергії на ринку. Також він назвав показники підприємства «Задовільними» з урахуванням кризової ситуації на ринку.

Нагадаємо, що в січні цього року Кабмін передав собі в управління ряд енергоактивів. У точ числі - НАЕК Енергоатом, Укргідроенерго, Нижньодністровського ГЕС, ДП Теплоелектроцентраль-2 ЕСХАР, Калуської ТЕЦ-нова і Лисичанську ТЕЦ.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X