Що буде з курсом долара до 23 червня – прогноз Atlant Finance

16 червня 2017, 20:25
Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить спокійно, гривня була стабільною в рамках прогнозованого коридору

На думку аналітиків Atlant Finance, сьогодні математично обґрунтованим курсом гривні має стати діапазон 25,0-26,0 грн/$.

Наступного тижня гривня очікується в коридорі 25,8-26,3 грн/$на міжбанківському і 25,7-26,2 грн/$на готівковому ринках.

Відео дня

У понеділок долар продовжив здавати свої позиції. Пропозиція перевищувала попит практично весь період. Нацбанк вийшов на ринок з викупом надлишків долара в розмірі $50 млн. При цьому банки запропонували регулятору $72,4 млн. НБУ викупив у форматі аукціону $49,9 млн по ціні відсікання - не вище 26,075 гривень.

Вівторок на міжбанку пройшов під знаком подальшого зміцнення гривні. Нацбанк знову оголосив аукціон з викупу $50 млн. Це дещо заспокоїло ринок. Купував регулятор за ціною відсікання - не вище 25,99 гривень, банки запропонували НБУ $27,4 млн. Регулятор викупив $21,8 млн, чим вирівняв попит і пропозицію на ринку.

У середу на валютному ринку відбулася незначна корекція долара. Після просідання курсу нижче 26 гривень на ринку вже не спостерігалося значної переваги пропозиції валюти. НБУ на міжбанк з аукціоном по викупу валюти не виходив.

У четвер Нацбанк з аукціоном на ринок не виходив, судячи з поведінки ринку Нацбанк провів приховану інтервенцію з викупу надлишків долара в форматі "запиту кращого курсу".

З 12 червня набули чинності нові правила переказу грошових коштів за кордон, які НБУ анонсував 30 травня. Згідно з постановою, знімаються обмеження для фізичних осіб на переказ коштів за межі України для неторгових операцій. Раніше вони були обмежені сумою не більше 150 тис. гривень на місяць (за винятком деяких випадків).

Показати ще новини
Радіо NV
X