Ще одна українська агрофірма отримала право експорту в ЄС

19 лютого 2018, 19:49

Українська фірма з виробництва яєць і яєчних продуктів отримала дозвіл на експорт товарів до країн Європейського Союзу (ЄС).

Про це повідомили в прес-службі Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (Держспоживслужба).

Так, відповідний дозвіл набуде чинності вже 28 лютого.

Відео дня

Як повідомляє агентство Інтерфакс-Україна, експортувати продукцію в країни ЄС отримала Агрофірма Авіс - підконтрольна агрохолдингу Авангард, найбільшого в Україні виробника яєць і яєчних продуктів.

Відзначається, що після цього дозволу право експорту в ЄС матиме 291 українське підприємство, в тому числі 111 виробників харчових продуктів, зокрема, м'яса птиці, риби, меду, яєць, молока і молочних продуктів.

Також можуть експортувати свої товари 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження, таких як пухо-пір'яну сировину, шкури, корми для непродуктивних тварин, субпродукти нехарчові, племінний матеріал, інші нехарчові продукти тваринного походження.

Нагадаємо, що агрохолдинг Авангард у 2017 році відкрив нові іноземні ринки для експорту яєць і сумарно вийшов на 40 країн.


Агрохолдинг Авангард - один з найбільших агрохолдингів України, який спеціалізується на виробництві яєць і яєчних продуктів. Заснований у 2003 році. Власником холдингу є Олег Бахматюк.

Показати ще новини
Радіо NV
X