Ще одна країна зняла обмеження на українську птицю

2 серпня 2017, 13:42
Об'єднані Арабські Емірати зняли обмеження на ввезення продукції птахівництва з України, введені раніше в зв'язку зі спалахами пташиного грипу

Про це повідомила прес-служба Держпродспоживслужби.

"Згідно з повідомленням Всесвітньої організації торгівлі, ОАЕ зняли тимчасові обмеження щодо імпорту української домашньої та дикої птиці, а також продуктів з них, які діяли для України в зв'язку з реєстрацією спалахів високопатогенного грипу птиці", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Також обмеження скасовані на імпорт добового молодняка і яєць.

Нагадаємо, що після виявлення високопатогенного пташиного грипу в Україні в ОАЕ діяла заборона на імпорт м'яса птиці, яєць, продуктів птахівництва з областей, де реєструвалися спалахи захворювання.

Нагадаємо, що в березні Гонконг, Ємен, Європейський Союз, Ірак, Йорданія, Катар, КНР, Королівство Саудівська Аравія, а також Об'єднані Арабські Емірати ввели заборону на поставки продукції птахівництва з усієї території України через спалах пташиного грипу.

У червні Ірак зняв заборону на ввезення м'яса птиці з України, яка була введена в середині березня через спалах пташиного грипу.

Пізніше Саудівська Аравія скасувала заборону на українську птицю.

Раніше Катар зняв обмеження на ввезення продукції птахівництва з України після тимчасового призупинення через пташиний грип.

Також в середині травня Європейський союз дозволив експорт птиці з більшості регіонів України.


Нагадаємо, до пташиного грипу сприйнятливий домашній, синантропний і дикий перелітний птах. Основними переносниками є перелітні водоплавні птахи. При виникненні захворювання встановлюються обмеження на експорт птахопродукції з країни, разом із заходами щодо ліквідації хвороби, що завдає значних економічних збитків державі і виробникам.

Показати ще новини
Радіо NV
X