Ще одна країна заборонила ввезення української свинини

7 грудня 2016, 15:59
Республіка Молдова ввела заборону на поставки живих свиней, м'яса і кормів з України через несприятливу епізоотичну ситуацію щодо захворювання африканською чумою свиней (АЧС)

Про це повідомила прес-служба Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

"Відповідно до повідомлення Національного агентства з безпечності харчових продуктів Республіки Молдова від 11.11.2016 № 01-6/2487, в зв’язку з несприятливою епізоотичною ситуацією щодо захворювання на африканську чуму свиней, компетентним органом Республіки Молдова було введено заборону на імпорт з території України", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Так, заборона стосується живих тварин, сприйнятливих до вірусу африканської чуми свиней (домашні і дикі свині); репродуктивних клітин; м'яса, м'ясопродуктів й інших продуктів, що містять м'ясо тварин сприйнятливих до вірусу африканської чуми свиней; кормів, комбікормів і преміксів, призначених для годівлі свиней.

Нагадаємо, що наприкінці вересня Кабмін Молдови прийняв рішення ввести тимчасову заборону на ввезення з України свинини та живих свиней через африканську чуму.

Раніше повідомлялося, що Білорусь відмовилася від української свинини і кормів для тварин. Пізніше Державна служба безпеки продуктів харчування Міністерства сільського господарства Вірменії ввела заборону на імпорт свиней і продуктів зі свинини з України.

Показати ще новини
Радіо NV
X