Ще одна країна відмовилася від української свинини

23 жовтня 2017, 12:38
Білорусь ввела тимчасові обмеження на імпорт свинини з Одеської, Луганської, Вінницької та Рівненської областей у зв'язку зі спалахами на цих територіях гострого вірусного захворювання тварин - африканської чуми свиней (АЧС)

Про це йдеться у вказівках, розміщених на сайті департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства і продовольства Білорусі, передає УНІАН.

Відео дня

Так, заборона поширюється на імпорт живих свиней, зоопаркових та циркових тварин сприйнятливих видів, свинини і продуктів її переробки.

Також відомство ввело обмеження на ввезення кормів і кормових добавок, що містять в своєму складі свинарське сировину з Одеської, Луганської, Вінницької та Рівненської областей, а також обладнання, що використовується для перевезення, змісту, забою і розбирання свиней.

Виняток склали готові корми і кормові добавки для кішок і собак рослинного походження, в тому числі з птиці і риби, що пройшли термічну обробку.

Відомство підкреслило, що обмеження не поширюються також на рішення, які були видані за погодженням з комітетами по сільському господарству і продовольству Білорусі, на шроти, що пройшли термічну обробку в процесі виготовлення, для виробництва комбікормів для тварин і цінних видів риб.

Згідно з даними з відкритих джерел, з початку цього року в Україні зареєстровано 126 спалахів АЧС. Всього з 2012 року і станом на 23 жовтня 2017 року на території України ветеринари зареєстрували 274 спалаху АЧС у 24 областях.

За підсумками 2017 року голова Госпродпотребслужби України Володимир Лапа прогнозує в Україні близько 200-250 спалахів АЧС.

Нагадаємо, що в кінці вересня кабмін Молдови прийняв рішення ввести тимчасову заборону на ввезення з України свинини та живих свиней через африканську чуму.

Крім того, раніше Вірменія заборонила імпорт української свинини

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X