Ще одна країна скасувала заборону на українську птицю

6 липня 2017, 14:05
Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів отримала повідомлення від посольства Саудівської Аравії в Україні про скасування тимчасової заборони при імпорті продукції птахівництва

Про це повідомила прес-служба відомства.

Як відзначається, Саудівська організація продовольства і медикаментів прийняла рішення про скасування заборони на імпорт м'яса птиці, яєць, продуктів птахівництва і похідних продуктів з України.

Відео дня

Підставою для прийняття зазначеного рішення став звіт, спрямований до Міжнародного епізоотичного бюро від 14 травня 2017 року, про відсутність на території України високопатогенного грипу птиці.

Нагадаємо, що у березні Гонконг, Ємен, Європейський Союз, Ірак, Йорданія, Катар, КНР, Королівство Саудівська Аравія, а також Об'єднані Арабські Емірати ввели заборону на поставки продукції птахівництва з усієї території України через спалахи пташиного грипу.

У червні Ірак зняв заборону на ввезення м'яса птиці з України, введену у середині березня через спалахи пташиного грипу.

Раніше Катар зняв обмеження на ввезення продукції птахівництва з України після тимчасового призупинення через пташиний грип.

Також в середині травня Європейський союз дозволив експорт птиці з більшості регіонів України.


Нагадаємо, до пташиному грипу сприйнятлива домашня, Синантропна і дика перелітний птах. Основними переносниками є перелітні водоплавні птахи. При виникненні захворювання встановлюються обмеження на експорт птахопродукції з країни, що разом із заходами щодо ліквідації хвороби завдає значних економічних збитків державі і виробникам.

Показати ще новини
Радіо НВ
X