Ще одна компанія Ахметова вирішила вийти на український ринок газу

0 коментувати
Ще одна компанія ДТЕК планує отримати ліцензію на поставку газу

Ще одна компанія ДТЕК планує отримати ліцензію на поставку газу

Компанія ДТЕК Нафтогаз подала заявку на отримання ліцензії з постачання природного газу в Україні

Про це йдеться в порядку денному до засідання Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) 16 листопада 2017 року.

Відзначимо, що поставками газу в Україну вже займається компанія ДТЕК Трейдинг. Нещодавно стало відомо, що ДТЕК Трейдинг вперше подала заявку на участь в тендері оператора газотранспортної системи компанії Укртрансгаз.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

ДТЕК Нафтогаз - операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок у структурі енергохолдингу ДТЕК. У портфель активів ДТЕК Нафтогаз входять Нафтогазвидобування і Нафтогазрозробка, що проводять розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках в Полтавській і Харківській областях.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: