Ще одна компанія Ахметова вирішила вийти на український ринок газу

14 листопада 2017, 10:17
Компанія ДТЕК Нафтогаз подала заявку на отримання ліцензії з постачання природного газу в Україні

Про це йдеться в порядку денному до засідання Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) 16 листопада 2017 року.

Відео дня

Відзначимо, що поставками газу в Україну вже займається компанія ДТЕК Трейдинг. Нещодавно стало відомо, що ДТЕК Трейдинг вперше подала заявку на участь в тендері оператора газотранспортної системи компанії Укртрансгаз.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

ДТЕК Нафтогаз - операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок у структурі енергохолдингу ДТЕК. У портфель активів ДТЕК Нафтогаз входять Нафтогазвидобування і Нафтогазрозробка, що проводять розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках в Полтавській і Харківській областях.

Показати ще новини
Радіо NV
X