Ще один український завод отримав право на експорт в ЄС

22 вересня 2017, 12:57
Охтирський сиркомбінат (Сумська обл.), що входить до складу молочної групи з активами в Україні, РФ і Польщі - Мілкіленд - отримав дозвіл на експорт молочної продукції до Європейського Союзу

Про це повідомила Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродспоживслужба), передає агентство Інтерфакс-Україна.

За даними відомства, до теперішнього часу право експорту до країн ЄС мають 287 українських підприємств, в тому числі 107 виробників харчових продуктів, зокрема, виробники м'яса птиці, риби, меду, яєць, молока і молочних продуктів.

Відео дня

Крім того, до ЄС можуть експортувати 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження, таких як пухо-пір'яного сировини, шкур, корми, субпродуктів нехарчових, племінного матеріалу, інших нехарчових продуктів тваринного походження.


Група компаній Мілкіленд - один з найбільших виробників молочної продукції на ринку України. Її виробничі потужності в Україні, Росії, Польщі можуть переробляти 1,3 млн тонн молока на рік. В Україні групі Мілкіленд належить 10 заводів, що виробляють широкий асортимент молочної продукції, в тому числі сири, свіжі молочні продукти і масло, які реалізуються під торговими марками Добряна і Коляда.


Нагадаємо, що у 2012 році Мілкіленд придбав Мазовецький сироробний завод Ostrowia у Польщі, а на початку 2013 року - компанію Сировар в РФ.

На початку вересня Сумський молочний завод дочірнього підприємства Аромат, який входить до групи компаній Мілкіленд, був внесений до переліку підприємств, які можуть поставляти продукцію в країни Європейського Союзу.

Показати ще новини
Радіо NV
X